Гюров за евакуацията в Близкия изток: Страната ни е на първо място по изведени хора
Страната ни е преди всичко по изведени хора от зоната на спора. Една от страните с най-вече проведени полети. Това сподели служебният министър-председател Андрей Гюров в Министерство на външните работи.
Служебният министър председател Андрей Гюров е на посещаване в Министерството на външните работи (МВнР). Той поздрави екипа на Кризисния щаб на Министерство на външните работи с сполучливото привършване на дейната фаза на интервенцията по извеждане на български жители от района на Близкия изток и Иран.
В минути на рецесия се схваща дали една конструкция, едно ведомство наистина е покрай хората и мисли за тях, заяви министърът на външните работи Надежда Нейнски.
По-рано тази седмица служебният министър на външните работи Надежда Нейнски заяви, че над 2600 българи са евакуирани от района на Близкия изток. Проведени са над 15 000 телефонни диалога и са обработени над 6500 имейла, повече от 100 чиновници на външното ни министерство и задграничните представителства работиха на 24-часов режим, съобщи министър Нейнски, представена от Нова.
Проведохме най-мащабната до този миг по евакуация на български жители от 11 страни, съобщи още Надежда Нейнски.
Андрей Гюров ще се запознае и с изискванията и метода на работа на Ситуационния център на външното ни министерство.
Служебният министър председател Андрей Гюров е на посещаване в Министерството на външните работи (МВнР). Той поздрави екипа на Кризисния щаб на Министерство на външните работи с сполучливото привършване на дейната фаза на интервенцията по извеждане на български жители от района на Близкия изток и Иран.
В минути на рецесия се схваща дали една конструкция, едно ведомство наистина е покрай хората и мисли за тях, заяви министърът на външните работи Надежда Нейнски.
По-рано тази седмица служебният министър на външните работи Надежда Нейнски заяви, че над 2600 българи са евакуирани от района на Близкия изток. Проведени са над 15 000 телефонни диалога и са обработени над 6500 имейла, повече от 100 чиновници на външното ни министерство и задграничните представителства работиха на 24-часов режим, съобщи министър Нейнски, представена от Нова.
Проведохме най-мащабната до този миг по евакуация на български жители от 11 страни, съобщи още Надежда Нейнски.
Андрей Гюров ще се запознае и с изискванията и метода на работа на Ситуационния център на външното ни министерство.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




